Residencial Bali

Residencial Bali ligt in Punta Prima, La Ceñuela. Deze exclusieve residentie biedt gemeenschappelijke ruimtes met een veelheid aan faciliteiten zoals een fitnessruimte, een spa, een grote tuin en zwembaden. De ruime penthouses met 3 slaapkamers hebben 2 badkamers, een keuken met ontbijtbar, een lichte woonkamer met toegang tot het hoofdterras en een ander terras exclusief voor de hoofdslaapkamer. Ze hebben ook een solarium op de bovenste verdieping uitgerust met buitenkeuken, douche en optionele jacuzzi.

Uitrusting van de penthouses

3 slaapkamers

2 badkamers

Douchewanden

Spiegel in badkamers

Vloerverwarming in badkamers

Airconditioning

Domotica systeem

Solarium

Buitendouche

Buiten TV aansluiting

Buitenkeuken

Jacuzzi (optioneel)

Parkeerplaats en berging (optioneel)

Woonuitrusting

Gemeenschappelijk zwembad

Hangmat gebied

Buiten jacuzzi's

Sauna en Turks bad

Indoor sportschool

Sportzaal buiten

Ruimte voor kinderen

Barbecue

Gemeenschapstuin

Punta Prima

Deze woonwijk ligt tussen Orihuela Costa en Torrevieja, in Costa Blanca Zuid, op enkele minuten van het strand. Punta Prima biedt een groot aantal diensten aan en prachtige wegverbindingen die de mobiliteit langs de kust vergemakkelijken.

Punta Prima strand 5 min.

La Zenia strand
10 min.

Villamartín Golf
14 min

La Finca Golf
18 min

Winkelcentra

Supermarkt

Restaurants

Sportfaciliteiten

Apotheek

Quiron Ziekenhuis
12 min.

Alicante
45 min.

AVE
35 min

Beschikbare woningen

TitelDeurKamersToilettenm2 Huisvestingm2 Terrasm2 SolariumPrijs
Penthouse - Blok 413233287.1331.885545000
Penthouse - Blok 513283285.8232.990559000
Penthouse - Blok 513293287.1331.885549000
Penthouse - Blok 613323287.1331.385555000
Penthouse - Blok 613343285.8232.990559000
Penthouse - Blok 613353287.1331.885549000
Penthouse - Blok 313143288.1331.5085585000

Foto's